/Slávna kráska riadne pribrala: Och, miery modelky sú fuč! – Topky

Slávna kráska riadne pribrala: Och, miery modelky sú fuč! – Topky


Odriekanie nezdravých jedál, praviedlný pohyb a občas aj poriadna drina v posilňovni sú pre mnohé celebrtiné krásky už samozrejmosťou. Zdá sa však, že Tyra Banks sa príliš nemieni obmedzovať. Už v minulosti priznala, že jej skrátka chutí. „Jedlo je pre mňa jednou z najdôležitejších vecí. Nechcem sa ho vzdať a nechcem ani meniť svoje návyky,” uviedla na jar v rozhovore pre magazín Harper´s Bazaar slávna kráska. 

Tyra sa vtedy priznala, že v priebehu roka sa jej váha posunula nahor asi o 11 kg. Pri pohľade na jej aktuálne fotky to vyzerá tak, že zbaviť sa ich nemieni. Dokonca pôsobí dojmom, že ešte čo-to pribrala.

Bulvárnym fotografom sa ju počas uplynulého týždňa podarilo stretnúť v uliciach. Na sebe mala voľné športové oblečenie. Zaujímavé je, že ju vôbec spoznali. Krásku z prehliadkových mól a titulných stránok totiž vôbec nepripomínala. 

Takto vyzerá Tyra Banks v súčasnosti.

Tyra Banks

Zdroj: profimedia.sk

Tyra Banks vhupla do sveta šoubiznisu ako 15-ročná. Okrem úspechov v modelingu sa môže pochváliť aj pôsobením pred kamerami. Okrem účinkovania vo viacerých filmoch a seriáloch si zahrala ja v niekoľkých klipoch. Spomenúť možno aj rôzne televízne projekty, vrátane šou Amerika hľadá modelku, či America´s Got Talent. 

Original Source